Будівельні послуги компанії "Lira-LTD"

 

Чистка та обслуговування димоходів Сучасні димарі є унікальною інженерно-технічною конструкцією. Історія налічує кілька століть існування системи, призначеної для виведення продуктів згоряння з печі чи каміна. Такі відходи утворюються після згоряння палива печі. Вони дуже токсичні і становлять велику загрозу здоров'ю та життю всіх людей, присутніх у приміщенні. Відомо чимало випадків, коли токсичні продукти горіння спричинили смерть або тяжке отруєння людини і доводилося викликати швидку допомогу.

Для уникнення появи таких ситуацій чистка димоходів камінів та печей має проводитися вчасно. Очищення конструкції необхідно щонайменше раз на рік. Однак якщо камін або піч планується використовувати досить інтенсивно, то процедуру очищення слід виконувати двічі на рік - перед початком опалювального сезону і відразу після його закінчення.

Читати далі →

 

Сауни під ключ лазні для багатьох стали невід'ємними атрибутами заміських будинків для комфортного проведення часу. Особливо популярними останнім часом стають сауни. Їхня установка можлива не тільки в котеджах, а й міських квартирах. При цьому важливим є грамотне будівництво та обробка сауни на замовлення. Приміщення має бути облаштоване з дотриманням усіх традицій та правил парилок.

Проектування саун важливо довірити професіоналам. Це найважливіший етап упорядкування такого приміщення. Від кінцевого результату залежить його функціонування та комфорт. Фірма Lira-ltd займається будівництвом саун під ключ протягом багатьох років. Приміщення відрізняються високою якістю та неповторним індивідуальним дизайном.

Будівництво саун та лазень – особливості

Проектування саун – процес трудомісткий. Власними силами звести таке приміщення досить складно. Це місця, що відрізняються підвищеною концентрацією водяної пари, вологи. Тому лазні мають бути оснащені відмінними системами тепло та пароізоляції. А також зводитись із матеріалів, стійких до перепадів температурного режиму, високої вологості.

Традиційно будівництво парильних виробів виконується зі спеціальних порід деревини. Наша компанія віддає перевагу натуральному будівельному матеріалу. Це такі шляхетні породи, як липа, вільха, сибірський та канадський кедр. Матеріали відрізняються довговічністю. Стійкі до гниття. І при цьому легко піддаються обробкам. Більше того, деревина створює унікальну атмосферу, здатну надати організму сили, оновлення, енергію, здоров'я.

Читати далі →

 

Проектування та виготовлення камінівКаміни стають популярними не тільки в котеджах , заміських будинках, а також міських квартирах. Адже так приємно, в холодну пору року, укутавшись пледом, почитати книгу або випити чашку чаю біля затишного вогнища. Це місце стає улюбленим для домашніх посиденьок, приємного проведення часу з друзями. До того ж такі пристрої стають композиційними центрами інтер'єрів. Від вибору конструкції, проектування, дизайну залежить функціонування та безпека. Тому важливо довірити будівництво каміна професіоналам.

Фірма Lira-ltd займається будівництвом камінів під ключ протягом багатьох років. Гарантія високої якості – багаторічний досвід роботи компанії та заслужена репутація. Всі споруди вирізняються неповторністю індивідуального дизайну, високою якістю. Наші професіонали готові втілити у життя будь-які мрії – від сучасних конструкцій до класичних або у стилі модерну.

Проектування каміна – особливості

Все більша кількість замовників воліють обладнати приміщення за індивідуальним ескізом або проектом. Це стосується і камінів. Конструкції пристрою можуть бути складними. Для їх реалізації потрібні проекти декоративних, несучих елементів, кріплення, ізоляції. Без попереднього розрахунку, з'являється безліч недоліків, помилок. Тому звести кімнатну піч самотужки досить складно.

Читати далі →

 

Облицювання каміна пісковиком Камін сьогодні став незамінним атрибутом заміського будинку чи котеджу. Крім дизайнерських функцій, він несе ще й суто практичну - обігріває будинок і вносить до нього частинку затишку.

В якості одного з привабливих та популярних способів надати камінній печі індивідуальність використовується облицювання каміна пісковиком. Використання натурального каменю для оформлення надасть каміну неповторного стилю, якого можна досягти, використовуючи тільки природні матеріали.

Варіанти облицювання каміна

Камін з пісковика може бути оформлений у різних кольорових виконаннях — все різноманіття кольорів і відтінків, властивих природному каменю, неможливо передати штучними матеріалами, які нерідко використовуються як один з найдешевших і доступних рішень. Найбільшою популярністю користується світло-жовтий відтінок каменю, що надає атмосфері приміщення неповторних затишок і теплоти. Облицювання каміна пісковиком серед багатьох фахівців вважається класичним варіантом дизайну, що при всій його строгості залишається максимально теплим, на відміну від мінімалістичного і холодного хай-теку. Це один із небагатьох способів принести в свій будинок частинку минулого, яка не виглядатиме чужо і незграбно навіть в оформленому за останнім словом моди приміщенні.

Читати далі →

 

Димоходи з нержавіючої сталі високої якості

Димоходи з нержавіючої сталі високої якостіВажливими елементами будь-яких заміських будинків , котеджі є димарі конструкції. Від якості пристрою, правильності монтажу залежить функціонування печі, каміна та іншого опалювального пристрою, а також безпека приміщення. Монтаж димоходу з нержавіючої сталі повинен проводитися грамотно, в повній відповідності до норм ПОВ.

Заміський будинок для багатьох став місцем, де приємно відпочивати, насолоджуватися спокоєм, релаксувати. Тут воліють відпочивати із сім'єю, близькими, друзями. Це повноцінний відпочинок, що дозволяє розслабитися від щоденної метушні, набратися сил та енергії. Особливо комфортно насолодитися біля каміна чаюванням, приємними бесідами, прочитанням улюблених книг. Від конструктивних особливостей приміщень безпосередньо залежить комфорт та затишок перебування. Фірма Lira-LTD пропонує якісне проектування димоходів будь-якої складності з монтажем. З урахуванням розташування конструкції та видів використовуваного палива. Це гарантія безпеки використання опалювального обладнання та його довговічності експлуатації.

Читати далі →